Blog sahibi hakkında!

Almanya’da doğdu.

8-13 yaş arası İstanbul’da yaşadı.

Mainz Üniversitesi Eğitim Bilimleri ve Türkoloji bölümlerinden mezun.

Alanı Medya ve Yetişkin Eğitimi.

Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, elişlerini, mutfakta vakit geçirmesini sever.

Bir çocuk annesi…

Almanya’da yetişen gençleri motive etmek için paylaşım yapar..

 

 

Bu yazı 0 defa okunmuştur.

25 yorum

  1. Merhaba Betül Hanım ,Zaman gazetesindeki yazıdan sonra sitenizden ve sizden haberdar oldum.Çok yönlü kişiliğiniz çok hoşumagitti.Bende sizin gibi bir çok alanla ilgiliyim sizi çok takdir ettim insan elinden ne geliyorsa yapmalı yapmaya çalışmalı cesurca sizi tebrik ederim .

  2. Merhabalar Betül Hanım, Ben de bazı arkadaşlar gibi sizden Nuriye Akman hanımefendinin köşesini okuyunca haberdar oldum. Sizinle ilgili yazıyı okuyunca gercekten bizim insanlarımızın dışardaki başarıları bizi mutlu ediyor. Allah gönlünüze göre herşeyin hayırlısını versin inşş.

  3. Betül hanim bir konu hakkında yardim istiyorum sende ankara da oturuyorum diusburg nişanlım var 10 gündür haber alamıyorum bana yardimci olurmusun mail üzeri rica etsem

  4. Selamünaleyküm Betül Hanım,
    Öncelikle size başarılar diliyorum. Bundan sonra inşallah bloğunuzu yakından takip etmek istiyorum. Ben Almanya’ya yeni gelmiş bir gurbetçiyim. Ilk geldiğim zamanlarda çok zorlanmıştım ama asla ümitsizliğe kapılmadım, sizin gibi başarılı insanları gördükçe de çok mutlu oluyorum bu benim de şevkimi artırıyor. İnsanların, özellikle yurt dışında yaşayanların, kendilerini çok iyi anlatmaları gerektiğini ve güzel yerlere gelmek için ellerinden geleni yapmaları lazım diye düşünüyorum, ülkemizi ve Müslümanları temsil etmek adına! Sizinle yakinen de tanışmak nasip olur inşallah..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*