betulcelik.com 7 yaşında!

Yedi yıl önce ‘Merhaba’ dediğim blogum yedi yaşına girdi. Aslında her sene 10 Eylül’de paylaşırdım bu yazıyı. Gittikçe performansım düşüyor 🙂 Gün içerisinde çocuğun peşinden koşmaktan bloga vaktim olmuyor. Akşamları da öyle yorgun düşüyorumki düşünmeye takatim kalmıyor:)

Bazen yıllar önce yazdığım yazıları “Bunu niye yazmışımki” dediğim olsa da blogun akışını bozmamak için silmiyorum o komik bulduğum yazıları 🙂 Kimbilir o yazıları yazarken ne duygular içerisindeydim.. Bazen sinirli, bazen mutlu, bazen neşeli..

Blogculuk Almanya’da Amerika’daki kadar yaygın değil. Bilginizi paylaşmasını seviyorsanız blogculuk yapmaktan korkmayın. Edebiyatı çok iyi olan arkadaşlar bile blogculuk yapmaya çekiniyor. Kimi zaman “Amaan kim okuyacakki?” deyip geçiştiriyorlar. Önemli olan yazınızın büyük bir kitleye ulaşması değil. Siz keyif alın, paylaştığınız bilgilerden faydalanılsın yeter! Kimse okumasa bile dönüp arkanıza baktığınızda hayatınızı özetleyen bir blog görmek ve anılarınızı hatırlamak güzel oluyor:)

Bu yazı 58 defa okunmuştur.

Betül Özdemir hakkında 341 makale
Pedagog, blogcu, anne, köşeyazarı..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*